24-25.10.2014

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy/nauczyciele/ki
szkół województwa wielkopolskiego
uczestniczący w projekcie „Nikogo nie zgubić, każdego rozwinąć” – projekt edukacyjny dla_szkół województwa wielkopolskiego”

Zapraszamy na kolejną wizytę studyjną w dniach 24-25 października 2014 r. organizowaną w_ramach projektu „Nikogo nie zgubić, każdego rozwinąć” – projekt edukacyjny dla szkół województwa wielkopolskiego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL 9.4 . Podczas wizyty zaprezentujemy nowatorskie inicjatywy podejmowane na rzecz edukacji i rozwoju szkół przez nauczycieli/nauczycielki innych placówek, samorządowców oraz lokalnych liderów i animatorów społecznych. Będzie to także okazja do dyskusji na temat projektów lokalnych i wymiany doświadczeń, pomysłów.

Rekrutacja  na wizytę studyjną prowadzona będzie poprzez stronę projektu. Uprzejmie prosimy o przemyślane zgłoszenia. W przypadku rezygnacji z wyjazdu konieczne jest zapewnienie zastępstwa – w wyjeździe musi wziąć udział określona liczba osób. Nauczyciele/ki biorący udział w wizycie studyjnej nie ponoszą kosztów uczestnictwa, z_wyjątkiem osób, które zrezygnowały i nie zapewniły zastępstwa.

Formularz zgłoszeniowynabór zakończony

Wszelkie informacje można uzyskać  na stronie www. projektu oraz pod numerami telefonów:

- 882 161 269 – p. Joanna Ciechanowska-Barnuś, koordynator merytoryczny projektu,
- 604 171 436 – p. Agnieszka Wujek, asystent merytoryczny projektu,
- 61 8541835 – p. Anna Kaźmierczak, specjalista ds. rekrutacji i obsługi IT projektu.

Comments are closed.